برنامه باشگاه ورزشی آریا

کلینیک حرکات اصلاحی:

 

حرکت اصلاحی:

 تمرین اصلاحی را نوعی حرکت ورزشی می دانند که برای درمان و یا درست کردن یک اختلال خاص مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع ورزش های اصلاحی می توانند با حرکت هایی که در خود دارند نوعی خاص از اختلالات را درمان کنند.

باید گفت که ورزش های اصلاحی، زمانی می تواند دارای نتیجه باشند که مشکل و ضایعه ای در بدن افراد وجود داشته باشد. بدیهی است که با توجه به نوع مشکل و یا حاد بودن این تمرینات ورزش های اصلاحی می تواند متفاوت باشد.

ورزش های اصلاحی چیست؟

ورزش های اصلاحی بر اساس علم فیزیولوژی بدن، فیزیک و شرایط جسمی و بیوشیمیایی فرد می تواند به حل مشکلات و نیازهای حرکتی افراد بیانجامند. این ورزش ها به ترمیم و اصلاح حالت های فرد در نحوه ایستادن، تعادل، تحرک، و پایداری کلی جسمی و بدنی فرد می پردازد که بدون هیچ گونه دردی می تواند نحوه حرکات افراد را اصلاح کند.

ورزش های اصلاحی از آنجایی که در خود دارای انواع بیشماری حرکت هستند می توانند تنوع بسیاری داشته باشند. در واقع برای اصلاح فرم کلی بدن و استخوان بندی هایی نادرستی که وضعیت سلامتی افراد را تحت تاثیر قرار داده است از ورزش های اصلاحی استفاده می شود.

برای این منظور باید برنامه تناسب اندام را برای خود ایجاد کنید تا از این طریق ورزش های اصلاحی بتوانند به شما بیاموزند که چگونه عضلات خود را به طور صحیح حرکت دهید و یا از ایجاد خطرات احتمالی در مفاصل و ا درد در این نواحی بکاهید.

برای دریافت لیست خدمات ، پکیج ها و قیمت روی اینجا کلیک نمایید.

اسکرول به بالا