مجموعه تندرستی دوفیکا

#خیلی_بیشتر_از_یک_باشگاه

معرفی خدمات ما

آب درمانی

آب درمانی یا هیدروتراپی شامل مجموعه روش‌های درمانی مختلف به وسیله آب است و برای رفع و یا کاهش دردهای حاد و مزمن قامتی استفاده می‌شود. پس از ویزیت توسط متخصص آسیب‌شناسی و حرکات اصلاحی، دوره درمان دریک استخر اختصاصی زیر نظر مربی متخصص علوم ورزشی انجام می‌شود.

حرکات اصلاحی

حرکات اصلاحی ، یک نوع تمرینات بدنی هستند که برای بهبود قوام و تعادل عضلات، اصلاح نگرش بدنی و جلوگیری از آسیب‌ها و دردهای مرتبط با ناهنجاری‌های حرکتی استفاده می‌شوند. این حرکات عمدتاً بر اساس تمرکز بر تعادل عضلات، اصلاح نگرش بدنی، تقویت عضلات حامی و بهبود قابلیت حرکتی انجام می‌شوند.

این سرویس ویژه اصلاح ناهنجاری‌های قامتی است که برای بهبود و درمان مشکلاتی نظیر: دیسک کمر و گردن، آرتروز، زانوی پرانتزی و یا ضربدری، کف پای صاف، گودی کمر، اسکولیوز، کایفوز، سیاتیک و سایر ناهنجاری‌های قامتی به کار می‌رود. تمرینات زیر نظر مربی متخصص علوم ورزشی در یک دوره 12 جلسه‌ای یک ماهه انجام می‌شود

تناسب اندام

پس از انجام تست آنالیز ترکیب بدنی و ویزیت با متخصص دارای مدرک دکتری فیزیولوژی ورزش، طراحی تمرینات اختصاصی هر فرد انجام و دوره یک ماهه‌ی 12 جلسه‌ای زیر نظر مربیان متخصص در سالن‌های تمرینی ما آغاز می‌شود.

مشاوره افزایش قد

شامل یک تست آنالیز ترکیب بدنی، ویزیت و ارزیابی ناهنجاری‌های قامتی توسط متخصص، ویزیت و مشاوره افزایش قد توسط فیزیولوژیست می‌باشد. پس از آن یک برنامه تمرینات اصلاحی و برنامه رشد قدی طراحی و زیر نظر مربیان ما انجام می‌شود.

یوگا

مجموعه‌ای از فعالیت‌های جسمی، ذهنی، و روحانی است که در هند باستان پدید آمده‌است.

به صورت دوره‌های 8 و 12 جلسه‌ای به سبک هاتایوگا برگزار می‌شود.

گالری عکس

لیست قیمت خدمات ما

جهت دریافت لیست کامل خدمات مجموعه تندرستی دوفیکا روی دکمه زیر کلیک کنید:
اسکرول به بالا